Záruční a pozáruční servis zmrzlinových strojů

Zmrzlinovy-stroj- servis

Pre maximálnu spokojnosť zákazníkov zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis na všetky predávané stroje. U zmrzlinových strojov rady BQ Vám vykonáme servis aj v prípade, že ste stroj zakúpili u iného predajcu.

Záručná doba
Záručná doba na predávané stroje je 24 mesiacov.

Priebeh servisných prác
Všetky záručné aj pozáručné opravy sa vykonávajú v dielňach nášho servisného strediska. Opravy vykonávajú naši profesionálne vyškolení pracovníci.
Stroj stačí priviezť k nám do servisného centra, kde ho od Vás prevezmeme a spíšeme s Vami všetko potrebné . Po vykonaní servisného zásahu , ktorý trvá približne 2 týždne , Vám zašleme sms o ukončení opravy a zároveň Vám v prípade pozáručné opravy oznámime celkovú cenu opravy .
Na základe dohody možno servisné opravy vykonávať aj priamo u Vás . Tiež môžeme na želanie zájsť pre techniku ​​, opraviť ju v našej dielni , a potom opäť doviezť k Vám.

Ak máte ľubovolný dotaz neváhajte kontaktovať našich odborníkovNEVIETE SI RADY S VÝBEROM STROJE?

Volejte: +421 0915952735 Alebo_napíšte_správu: info@zmrzlinovy-stroj.sk.

Copyright © 2020 Zmrzlinový stroj. Všetky práva vyhradené.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, diskusných príspevkov a ďalších textov je povolenú len so súhlasom prevádzkovateľa.
Táto stránka používa na poskytovanie služieb, analýze návštevnosti a zacielenie reklám súbory cookie. Jej používaním s týmto vyjadrujete súhlas.Více informací.